Vyhledávání


Kontakt

FERLESBAND
Kaplického 1255
Frýdlant
46401

Najdete nás na FB

+420.602549852

E-mail: miloslav.ferles@email.cz

Novinky v roce 2018

 
Rok 2018 byl pro kapelu Fband do jisté míry zlomovým. Jednak se díky shodě náhod podařil krok, o němž jsme roky jenom mluvili: Fband obohatil další člen, tentokrát je to hráč na bicí, Ing. Pavel Smutný. Se svou elektronickou aparaturou v krátké době sound kapely významně obohatil, a již z prvních zkoušek bylo zřejmé, že se díky jemu Fband zase posouvá někam dál.
Naproti tomu se však zdravotní stav krutě podepsal na našem basákovi, a náš milý Břeťa Skalník musel náhle a do jisté míry nečekaně zanechat muziky, tudíž i působení v Fbandu. Ačkoli stále věříme ve zlepšení jeho kondice a návrat na prkna podií,  hledáme nového basového kytaristu. To rozhodně není ůkol jednoduchý, řada adeptů ve chvíli zjištění, kolikrát ročně Fband vystupuje, svou spolupráci s námi předem vzdává.
Modernizovali jsme aparaturu,a  zdá se, že jsme poskládali relativně jednoduchou, ale spolehlivou a na transport skladnou kombinaci techniky, která nám vyhovuje a s jejímž zvukem jsme se sžili.
 
Z rukou starosty města Frýdlant Ing. Dana Ramzera kapela převzala pamětní medaili Albrechta z Valdštějna, což je samozřejmě vyznamenání, jehož si velice vážíme.