Vyhledávání


Kontakt

FERLESBAND
Kaplického 1255
Frýdlant
46401

Najdete nás na FB

+420.602549852

E-mail: miloslav.ferles@email.cz

Novinky v roce 2015

    Karla je potřetí matkou. Na sklonku ledna přivedla Karla na svět třetího synka. Zdá se, že si usmyslela založit v brzké době rodinnou kapelu. Je totiž nyní obklopena čtyřmi chlapy. Toho nejmladšího, novorozeného Oscara, Vám na našich stránkách brzy ukážeme. V době jeho narození bohužel vládne Liberecku chřipková epidemie, a v důsledku zákazu návštěv nelze do porodnice za šťastnou maminkou zajít. Ale s jejím dovolením si teď můžete přečíst, co o svém Oskárkovi napsala jako odpověď na můj dotaz, kdy budou propuštěni domů a kdy je budu moci přijít vyfotografovat : "Ještě jsme na hotelu a zatím nevím, na jak dlouho si to tu Oskárek zamluvil. Je tu jedinej chlap, jinak samá baba, a tak si to tu užívá. Na zítra si dohodl vyšetření kyčlí, jako budoucí tanečník to bude potřebovat.  A snad si zamluvil i solárko ( pro neznalé: novorozenecká žloutenka se léčí ozařováním dítěte lampou, která připomíná "horské slunce"-pozn. autora) . Tyhle budoucí hvězdy o sebe pečují už od narození. A protože ví, že mu budou paparazzi v patách, nechce své fanoušky zklamat ".

   Přejeme jak miminku, tak mamince, a vlastně i celé rodině, pevné zdraví a spoustu radosti. A celý Fband věří, že Karla udělá maximum pro to, aby se mohla co nejdřív vrátit na podium. 

    Karlo, blahopřejeme.


MF 31.1.2015  FBAND slaví 110 let rozhledny Černá Studnice

    V září jsme se podíleli na oslavě 110 let Horní Černé Studnice, a návratu kapely Volupsije na tenhle "basic point" country muziky na Jablonecku. Kamarádi z této již legendární kapely nás spolu s majiteli areálu rozhledny, rodinou Ing. Voplakala, pozvali k účasti na akci, na níž jsme se velmi těšili. I když nebylo jisté, zda pozvání do míst, kde sláva hudebních pátků dávno zašla, bude veřejností přijato, byla ze strany pořadatelů a účinkujících věnována přípravám velká péče. A přesto, že se po předchozích horkých týdnech počasí právě nevyznamenalo, a večer předčasně ukončil prudký liják doprovázený ochlazením, sešlo se pod rozhlednou možná 2000 návštěvníků. My jsme si k ozvučení pozvali skvělého jabloneckého zvukaře Ing. Aleše Hubáčka, jehož výborné technické vybavení dopřálo FBANDu vychutnat si atmosféru velkých podií a dopřát přihlížejícím opravdu bezchybný zvuk. Aleši, ještě jednou díky.

Zdá se, že pro mnohé návštěvníky Horní Černé Studnice bylo setkání s kapelou Fband velkým překvapením. Pohleďte, jaké poetické dílko stvořil, jistě inspirován naší okouzlující zpěvačkou, jeden z našich nových fanoušků, shodou okolností muzikant, bývalý člen kapely Samorosti Fanda Humpolec.

Slyšel jsem vás na Studnici

byl jsem z toho na palici.

Kde se dosud vláčela

takhle dobrá kapela ?

I když potom začlo kapat

nepřestalo vám to šlapat.

Pro mne jste super eF banda,

takže jsem váš nový fanda.

                                                                                        9.9.2015